BAZÁREK SE RUŠÍ.
 
S ohledem na vyhlášení nouzového stavu vládou jsme nuceni zrušit sobotní bazárek. Náhradní termín bude vyhlášen po ukončení tohoto opatření.

 

Chcete prodat oblečení ze kterého vaše dítko vyrostlo, nebo nakoupit jiné za dobrou cenu?

Proto pro Vás pořádáme bazárek nejen s dětským oblečením na téma jaro/léto.

Prodávat / nakupovat můžete veškeré oblečení, obuv, hračky, hry, knížky, povlečení, módní doplňky. Dále pak i těhotenské oblečení, potřeby pro miminka jako postýlky, kočárky, chůvičky, šátky, nosítka, autosedačky atd. Sportovní vybavení – koloběžky, tříkolky, kolečkové brusle, helmy, chrániče, jízdní kola atd.

Přijímáme pouze věci zachovalé, nepoškozené a čisté. Při příjmu zboží určeného ke komisnímu prodeji si účtujeme poplatek 2,-Kč / kus, větší věci 10,-Kč /kus. Případně můžete zboží darovat a za symbolickou částku 5,-kč je prodáme, Výtěžek půjde na provoz centra.

Příjem oblečení

Úterý 10.3. odpoledne od 16:00 – 17:00
Středa 11.3. doledne od 8:30 – 11:00
Čtvrtek 12.3.  odpoledne od 17:00-18:00
Pátek  13.3. 2019 odpoledne od 17:00 – 19:00 – pokud možno v tento den noste kromě oblečení větší kusy jako kočárky, autosedačky, kola atd.

Prodej věcí
Sobota 14.3. -9:00 – 11:00 a 14:00 – 15:00

Výdej oblečení :
Pondělí 16.3.2019 odpoledne od 17:00 – 18:00
Případně dle domluvy.

Nevyzvednuté věci do 30.4.2019 budou věnovány na charitu. Výtěžek z bazárku a darovaných věcí bude určen na provoz rodinného a volnočasového centra Klíček.

Formulář pro příjem oblečení si můžete vyzvednout v prostorách Klíčku,  stáhnout zde , nebo v naší poštovní schránce (i s pořadovým  číslem).

Po jeho vyplnění si napište, nebo zavolejte o pořadové číslo prodávajícího – ušetříte čas sobě i nám. Formuláře v poštovní schránce mají již svá pořadová čísla. Jednotlivé kusy označte cedulkou či visačkou, kde uvedete přidělené číslo prodávajícho, pořadové číslo zboží z formuláře, velikost, cenu. Cedulku dobře přilepte, nebo přišpedlete k prodávané věci. Prodávané sety, komplety o několika kusech dobře k sobě připevněte. Oblečení a ostatní věci, které nebudou napsány na formuláři, nebudou zařazeny ke komisnímu prodeji. Maximální počet věcí na jedno registrační číslo je 50 ks. Pokud toho chcete prodat více je nutné si zažádat o nové pořadové číslo. Počet registračních čísel je omezen. Na jeden řádek lze zapsat max. 3 kusy – např. 3x tričko s krátkým rukávem vel.104.

V souvislosti s bazárkem hledáme maminky, babičky, tetičky, které by nám mohly s přípravou, prodejem či se závěrečným úklidem. Na případné „odměně“ se domluvíme 🙂

Registrace, bližší informace Email: info@klicekdobrovice.cz Mobil: 605 936 230

Dotaz, žádost na pořadové číslo Vyplní formuláře nám velmi pomůže s jeho přípravou – děkujeme.